| Bip serock | Birma wycieczki

Bip serock

Birma wycieczki

Birma, a w zasadzie Mjanmar, bo tak brzmi oficjalna nowa nazwa tego kraju, szybko zdobywa na popularności wśród turystów całego świata, również z Polski. Po latach wyniszczających kraj rządów reżimu wojskowego, teraz kraj otwiera się na świat i turystów. Dla osób, które interesuje Birma wycieczki są liczne i łatwo dostępne. Oczywiście nie należą do tanich, […]

Birma wycieczki
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

birma-wycieczki-6Birma, a w zasadzie Mjanmar, bo tak brzmi oficjalna nowa nazwa tego kraju, szybko zdobywa na popularności wśród turystów całego świata, również z Polski. Po latach wyniszczających kraj rządów reżimu wojskowego, teraz kraj otwiera się na świat i turystów.

Dla osób, które interesuje Birma wycieczki są liczne i łatwo dostępne. Oczywiście nie należą do tanich, bo to kraj odległy, ale są warte swoje ceny. Tym, co przyciąga turystów z całego świata do Birmy to egzotyka i dziewiczość. Jest to kraj pięknej, niezniszczonej przyrody. Wycieczki po Birmie to też okazja do zobaczenia licznych świetnie zachowanych świątyń buddyjskich. Jest to kraj zwany krajem świątyń, a buddyzm jest dominującą w nim religią. Chcąc zobaczyć dokładnie, jaka naprawdę jest Birma wycieczki najlepiej, jeśli będą około dwutygodniowe. Jest wówczas szansa zobaczyć naprawdę dużo atrakcji. Bo Birma to także pozostałości o koloniach brytyjskich, a także śladach obecności innych potęg europejskich, które odróżniają się od rdzennej tradycji. Wycieczki do Birmy polecane są głównie osobom, które lubią skrajnie odmienne od europejskich klimaty.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended