Starostwo powiatowe Legionowo wydział komunikacji

Dubaj wakacje

Gdzie najlepiej wybrać się na zimowy wypoczynek jeśli jednak nie przepadamy za niską temperaturą i śniegiem? Jeśli szczytem naszych marzeń nie są górskie stoki i szusowanie na nartach, to może warto zastanowić się nad wyjazdem do egzotycznego kraju. Od października do marca kraje takie jak Grecja i Chorwacja kończą sezon turystyczny i nie mają zbyt […]

Dubaj wakacje
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

dubaj-wakacje-6Gdzie najlepiej wybrać się na zimowy wypoczynek jeśli jednak nie przepadamy za niską temperaturą i śniegiem? Jeśli szczytem naszych marzeń nie są górskie stoki i szusowanie na nartach, to może warto zastanowić się nad wyjazdem do egzotycznego kraju.

Od października do marca kraje takie jak Grecja i Chorwacja kończą sezon turystyczny i nie mają zbyt wiele do zaoferowania. Temperatura powietrza spada również i oscyluje między 10 a 20 stopniami Celsjusza, co niektórych turystów może już nie zadowalać. Jednak kraje arabskie, takie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie mają zimą bardzo przyjemne dla osób ciepłolubnych temperatury.

Tylko kilka godzin lotu samolotem może dzielić nas od raju na ziemi. Jeśli chodzi o słynny Dubaj wakacje to spełnienie marzeń. Sezon turystyczny trwa tam cały rok, a wycieczki można czasem upolować w bardzo atrakcyjnych cenach. Co jest pewne – wczasy w tym miejscu zawsze są udane, ponieważ w parze z ceną idzie również jakość wypoczynku, który zawsze jest luksusowy i niezapomniany.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended