| Wydział komunikacji Legionowo | Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Wydział komunikacji Legionowo

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester Gdańsk Stavanger na weekend Krótkie, weekendowe urlopy stały się niezwykle popularne nie tylko wśród młodych, pracujących osób. Coraz częściej na krótkie wypady dwu i trzydniowe decydują się studenci czy licealiści, a nawet ludzie będący już na emeryturze. Dzięki tanim lotom świat stał się jakby bardziej otwarty dla wszystkich bez konieczności […]

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester

Gdańsk Stavanger na weekend

Krótkie, weekendowe urlopy stały się niezwykle popularne nie tylko wśród młodych, pracujących osób. Coraz częściej na krótkie wypady dwu i trzydniowe decydują się studenci czy licealiści, a nawet ludzie będący już na emeryturze. Dzięki tanim lotom świat stał się jakby bardziej otwarty dla wszystkich bez konieczności wielomiesięcznego oszczędzania.
Wyszukując dogodne połączenia i ciekawe destynacje zwróćmy uwagę na połączenie Gdańsk Manchester. Dwudniowy pobyt w tym pięknym, brytyjskim mieście pozwoli nam na zwiedzenie jego zakątków, spróbowanie kuchni angielskiej, a jeśli będziemy mieli szczęście, może uda się nam załapać na mecz znanej drużyny Manchester United.
Jeśli od zawsze marzyliśmy o poznaniu któregoś z zimnych, północnych krajów, to loty na linii Gdańsk Stavanger powstały z myślą o nas. To norweskie miasto portowe ma do zaoferowania swoim turystom wiele atrakcji. Przy okazji pobytu w Stavanger możemy zwiedzić znaną na całym świecie ” skalną półkę”, czyli Preikestolen- zdjęcia na niej na pewno pozazdrości nam każdy znajomy.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended