| Gazeta powiatowa Legionowo | Hotele w Gdańsku

Gazeta powiatowa Legionowo

Hotele w Gdańsku

Udany urlop to nie tylko odpowiednio wybrane i atrakcyjne miejsce: miasto, plaża, starówka, deptak, molo lecz także hotel. Do dobrego wypoczynku polecamy hotele w Gdańsku: dobrze zlokalizowane i nowoczesne. Nie ma lepszego wyboru: Gdańsk i nasze hotele. Do dyspozycji mają Państwo wiele opcji: OV (bez wyżywienia), BB (śniadania), HB (śniadania i obiadokolacje), FB (śniadania, obiady […]

Hotele w Gdańsku
1 vote, 1.00 avg. rating (50% score)

Hotele w Gdansku (10)Udany urlop to nie tylko odpowiednio wybrane i atrakcyjne miejsce: miasto, plaża, starówka, deptak, molo lecz także hotel. Do dobrego wypoczynku polecamy hotele w Gdańsku: dobrze zlokalizowane i nowoczesne. Nie ma lepszego wyboru: Gdańsk i nasze hotele. Do dyspozycji mają Państwo wiele opcji: OV (bez wyżywienia), BB (śniadania), HB (śniadania i obiadokolacje), FB (śniadania, obiady i kolacje). W pokojach znajdują się łózka jedno- lub dwuosobowe. Na życzenie wstawiamy łóżeczko dla dziecka. Chcemy zapewnić maksimum wygód i domowej atmosfery. Ponad to w pokoju mają Państwo do dyspozycji telewizor, lodówkę. Można zabrać zwierzęta. Jakieś inne potrzeby? Napisz, a my postaramy się je urzeczywistnić.

Gdańsk jest miastem magicznym. Przyjeżdżają tutaj tłumy turystów. Proponujemy Państwu niską cenę, stąd warto zarezerwować pokój już dziś. Terminarz wypełnia się nazwiskami kolejnych gości, a do wakacji pozostało niewiele czasu. Poza sezonem możemy zaproponować aktywne spędzanie czasu, mają Państwo do dyspozycji wycieczki, rejsy. Zapraszamy!

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended