| Wydział komunikacji Legionowo | IV edycja konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie

Wydział komunikacji Legionowo

IV edycja konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie

IV edycja konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie Od czterech lat w Polsce organizowany jest konkurs Hotel Przyjazny Rodzinie. IV edycja kampanii potrwa do września 2012 roku. Udział wziąć mogą hotele, pensjonaty oaz inne obiekty noclegowe, które zgodzą się na przeprowadzenie zewnętrznego audytu. Kapituła jury sprawdza zgłoszone ośrodki pod względem ich oferty skierowanej do najmłodszych. Do tegorocznego […]

IV edycja konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

IV edycja konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie

Od czterech lat w Polsce organizowany jest konkurs Hotel Przyjazny Rodzinie. IV edycja kampanii potrwa do września 2012 roku. Udział wziąć mogą hotele, pensjonaty oaz inne obiekty noclegowe, które zgodzą się na przeprowadzenie zewnętrznego audytu. Kapituła jury sprawdza zgłoszone ośrodki pod względem ich oferty skierowanej do najmłodszych. Do tegorocznego konkursu zgłosiły się już pierwsze

hotele, które będą walczyły o certyfikat i statuetki w różnych kategoriach. Wśród nich hotel Bornit ze Szklarskiej Poręby. Nadmorskie obiekty reprezentują jak na razie hotel Senator z Dźwirzyna, Marena z Międzywodzia oraz Willa Lubicz z Ustki. Do konkursy dołączyły również hotel Kossak, Conrad oraz Galaxy z Krakowa, oraz sieć hoteli Scandic. Choć dopiero końcówka stycznia na liście znajduje się już ponad 20 hoteli z całego kraju, czas na zgłaszanie się do konkursu kończy się ostatniego kwietnia.

Hotel Przyjazny Rodzinie

IV edycja kampanii upłynie pod hasłem „Dziecko VIPem w hotelu”, bowiem to potrzeby najmłodszych klientów zasługują na największą uwagę.

Każdy obiekt, który spełni kryteria przedstawione przez jury otrzyma certyfikat hotelu Przyjaznego Rodzinie, dlatego konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zgłasza się wiele obiektów posiadających specjalną ofertą dla dzieci. Logo i certyfikat kampanii nie jest już ważny tylko dla hotelarzy, ale także dla rodzin podróżujących z dziećmi., bowiem dla nich najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo ich dzieci.

W tegorocznej edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie po raz pierwszy utworzono kategorię debiuty, już teraz zgłosiły się obiekty, które swoją działalność rozpoczną dopiero na wiosnę. Wezmą one udział w kategorii „Debiut 2012 nowy obiekt przyjazny rodzinie”.

Kampania posiada swoją stronę internetową, na której widnieją wszystkie szczegółowe informacje. Konkurs po raz czwarty wybiera obiekty, które są przyjazne i komfortowe rodzinom z dziećmi. Pod uwagę brane jest wszelkie wyposażenie hotelu, podejście personelu oraz wszelkie usługi skierowane dla dzieci.

Kapituła konkursu wybrała oprócz wspomnianych debiutów jeszcze pięć kategorii. Wśród nich: najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny, najlepszy hotel miejski dla rodziny, najlepszy pensjonat dla rodziny. Kolejną kategoria jest najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny, nie tylko hotele mogą brać udział w konkursie, ostatnia kategoria skierowana jest dla letnisk i gospodarstw agroturystycznych, niestety edycja 2010/2011 nie wyłoniła laureata w tej kategorii.

Podobnie jak w latach poprzednich swoich zwycięzców wybiorą internauci za pośrednictwem Internetu oraz goście hotelowi, będą mogli oni obdarować wybrany obiekt statuetką ulubiony hotel.

Warto pamiętać, że kandydatów można zgłaszać do 31 kwietnia, natomiast do końca lipca potrwają audyty i weryfikacja wszystkich obiektów. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbędzie we wrześniu. Jak co roku w IV edycji również, udział wezmą znani aktorzy z swoimi dziećmi jak np. Ewa Gawryluk.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended