| Bip serock | Lot Kraków Dortmund

Bip serock

Lot Kraków Dortmund

Zwiedź Dortmund szybko i przyjemnie! W okresie wakacyjnym zadajemy sobie pytanie, gdzie warto pojechać, by zobaczyć wiele ciekawych miejsc zabytków, spotkać sławne osoby, czy po prostu spotkać z rodziną na wspólnym obiedzie w dobrej restauracji. Gdy w naszym rodzinnym kraju zwiedziliśmy większość miast i nie mamy ochoty na wyjazd w góry, czy podróż nad Morze […]

Lot Kraków Dortmund
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Zwiedź Dortmund szybko i przyjemnie!

W okresie wakacyjnym zadajemy sobie pytanie, gdzie warto pojechać, by zobaczyć wiele ciekawych miejsc zabytków, spotkać sławne osoby, czy po prostu spotkać z rodziną na wspólnym obiedzie w dobrej restauracji.

Gdy w naszym rodzinnym kraju zwiedziliśmy większość miast i nie mamy ochoty na wyjazd w góry, czy podróż nad Morze Bałtyckie warto zainteresować się naszym wschodnim sąsiadem, czyli Niemcami, jest to bardzo piękny kraj o rozległej historii i ciekawych tradycjach.

Jednym z piękniejszych miast jest Dortmund, czyli stolica Landu Nadrenia Północna-Westfalia, znajdziemy tam wiele muzeów poświęconych wydobywaniu różnych surowców, czy Muzeum Browarnictwa, Muzeum Samochodów Zabytkowych i tak dalej. Jeśli jesteśmy fanem piłki nożnej nie lada przygodą będzie zwiedzenie stadionu Signal Iduna Park, na którym bardzo dobry klub Borussia Dortmund rozgrywa swoje mecze domowe. Jest to szósty, co do wielkości stadion, jaki możemy zobaczyć w Europie.

Jeśli planujemy wycieczkę do Dortmundu warto, jako środek transportu wybrać samolot, gdyż jest bardzo szybki, bezpieczny oraz komfortowy.
Wiele biur podróży oferuje lot Kraków Dortmund, więc nie będzie problemem dobranie terminu wylotu, jeśli chodzi o Kraków. Wyjazdy Kraków są jednym z najlepszych miejsc do podróżowania samolotem, gdyż w Krakowie znajduje się jedno z najlepszych w Polsce lotnisk – Kraków Balice.

Wybierając loty Kraków – Dortmund na pewno spędzimy podróż w dobrym humorze nie martwić się o to, że gdzieś nie zdążymy lub będą jakieś opóźnienia.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended