Starostwo powiatowe Legionowo wydział komunikacji

Marzenia o wyjazdach

Kiedy dzisiaj siedziałam na nudnym szkoleniu, uświadomiłam sobie, że to chyba jest jakaś pomyłka. Zamiast siedzieć i słuchać bzdur o technikach sprzedaży, powinnam realizować swoje pasje. W końcu to turystyka jest moim hobby, nie zaś handel. W mojej pracy męczę się i nudzę. W sumie to nawet nie wiem, dlaczego nigdy nie połączyłam swojej pasji […]

Marzenia o wyjazdach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_turystyka28.jpgKiedy dzisiaj siedziałam na nudnym szkoleniu, uświadomiłam sobie, że to chyba jest jakaś pomyłka. Zamiast siedzieć i słuchać bzdur o technikach sprzedaży, powinnam realizować swoje pasje. W końcu to turystyka jest moim hobby, nie zaś handel. W mojej pracy męczę się i nudzę. W sumie to nawet nie wiem, dlaczego nigdy nie połączyłam swojej pasji z zarabianiem pieniędzy.
Jestem przekonana, że gdybym pracowała w sektorze podróżniczym, byłabym mniej sfrustrowana. W sumie od bardzo długiego czasu to właśnie turystyka, zwłaszcza wysokogórska, jest w centrum moich zainteresowań. A przecież mam umiejętności, które mogłyby się przydać przy takiej pracy. I zamiast denerwować się na szkoleniach handlowych, mogłabym się szkolić w zakresie wyjazdów.
Mam nadzieję jednak, że w końcu uda mi się ruszyć z miejsca i podjąć ważną życiową decyzję. W końcu jeśli to właśnie turystyka jest moim największym marzeniem, powinnam wreszcie zacząć je spełniać i żyć pełną piersią. I tak myślę sobie, że w końcu zrobię to.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended