| Wydział komunikacji Legionowo | Motoserce zagra w Legionowie

Wydział komunikacji Legionowo

Motoserce zagra w Legionowie

10 kwietnia 2010, już drugi, motocykliści organizują ogólnopolską akcję Motoserce. Jest to największa ogólnopolska akcja oddawania krwi. Motoserce organizowane jest przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych; organizatorem imprezy w Legionowie jest klub motocyklowy Travellers MC Poland. Akcja krwiodawcza połączona jest z licznymi wydarzeniami muzycznymi i sportowymi. Na legionowskiej imprezie wystąpią takie zespoły: Szanty Roads Nautilus Recycler […]

Motoserce zagra w Legionowie
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

10 kwietnia 2010, już drugi, motocykliści organizują ogólnopolską akcję Motoserce. Jest to największa ogólnopolska akcja oddawania krwi. Motoserce organizowane jest przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych; organizatorem imprezy w Legionowie jest klub motocyklowy Travellers MC Poland.

Akcja krwiodawcza połączona jest z licznymi wydarzeniami muzycznymi i sportowymi. Na legionowskiej imprezie wystąpią takie zespoły:

Szanty Roads
Nautilus
Recycler

Akcja zaczyna się o godz. 10.00 i potrwa do godziny 15.00. Całość odbędzie się 10 kwietnia 2010 r. na Stadionie Miejskim w Legionowie, ul. Parkowa 27.

Motoserce 2010
Jak przygotować się do oddania krwi?

Kandydat na dawcę krwi lub dawca krwi powinien:

w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić ok. 2 l płynów (woda mineralna, soki)
być wyspanym
spożyć lekki posiłek (np. pieczywo, chuda wędlina, ser biały, dżem)
wykluczyć z diety tłuszcze pochodzenia zwierzęcego: mleko, masło, kiełbasę, pasztet, śmietanę, rosół, tłuste mięso oraz jajka orzeszki ziemne i ciasta kremowe.
ograniczyć palenie papierosów
nie zgłaszać się do oddania krwi jeśli jest przeziębiony (katar) lub przyjmuje leki
nie przychodzić do oddania krwi po spożyciu alkoholu !!!

Oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne.
Krew pobiera się zawsze sprzętem jednorazowego użytku!!!

słowa kluczowe: senator anna aksamit, legionowo pomagam, digitalglobe map pl, pomagam legionowo, ranking szkół podstawowych legionowo, dni legionowa 2012, prokuratura legionowo, wieliszew bip

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended