| Starostwo powiatowe Legionowo wydział komunikacji | Obozy narciarskie w Austrii

Starostwo powiatowe Legionowo wydział komunikacji

Obozy narciarskie w Austrii

Za oknem pełne słońce, mamy w końcu środek lata! Niektórzy z nas jeszcze czekają na letnie wakacje, niektórzy już wrócili z urlopu. A co niektórzy myślą już o zimie! Białe szaleństwo ogarnia każdej zimy wielu Polaków. Kiedyś głównie jeździliśmy na nartach zjazdowych, dziś wielu z nas decyduje się na biegówki czy snowboard. Pełna dowolność, byle […]

Obozy narciarskie w Austrii
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

Obozy narciarskie w Austrii (2)Za oknem pełne słońce, mamy w końcu środek lata! Niektórzy z nas jeszcze czekają na letnie wakacje, niektórzy już wrócili z urlopu. A co niektórzy myślą już o zimie! Białe szaleństwo ogarnia każdej zimy wielu Polaków. Kiedyś głównie jeździliśmy na nartach zjazdowych, dziś wielu z nas decyduje się na biegówki czy snowboard. Pełna dowolność, byle czerpać radość ze sportu na śniegu.

W Polsce gór mamy pod dostatkiem, jednak nie są one zbyt wysokie a ilość i jakość tras narciarskich jest daleka od ideału. W związku z tym, wielu naszych rodaków rezygnuje z polskich gór i wybiera się za granicę. Modne są Czechy, Włochy, Słowacja oraz oczywiście Austria. W związku z niewielką odległością oraz w miarę wygodnym dojazdem, wielu z nas trafia na wakacje zimowe właśnie do Austrii. Często są to wakacje z całą rodziną ale często na taki wyjazd wybierają się tylko dzieci. W takim przypadku popularnością cieszą się obozy narciarskie w Austrii.
Niezależnie jakie góry wybierzemy i z kim pojedziemy ważne jest, żeby dobrze się bawić, wyszaleć na białym puchu i nabrać sił do dalszej pracy czy nauki!

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended