| Bip serock | Skoki spadochronowe

Bip serock

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe cieszą się coraz większą popularnością. Lot ze spadochronem to nie tylko podniebne emocje ale także oderwanie się od codziennego, spokojnego życia. Każdy kto ma okazję, powinien ich doświadczyć. Skoki spadochronowe wykonuje się w obecności dobrze wykwalifikowanego instruktora. A co jeśli chciałbyś samodzielnie to zrobić? To też jest możliwe! Ty też możesz postarać się […]

Skoki spadochronowe
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

skoki-spadochronowe-7Skoki spadochronowe cieszą się coraz większą popularnością. Lot ze spadochronem to nie tylko podniebne emocje ale także oderwanie się od codziennego, spokojnego życia. Każdy kto ma okazję, powinien ich doświadczyć.
Skoki spadochronowe wykonuje się w obecności dobrze wykwalifikowanego instruktora. A co jeśli chciałbyś samodzielnie to zrobić? To też jest możliwe! Ty też możesz postarać się uzyskać międzynarodową licencję uprawniającą do skakania. Wystarczy odbyć kurs spadochronowy.
Należy pamiętać, że aby móc skakać po pierwsze trzeba spełniać pewne warunki, którymi są:
– brak problemów zdrowotnych dotyczących serca,
– wykluczona padaczka,
– waga ciała mniejsza niż 115kg,
– wzrost powyżej 125cm.
Jeśli chcesz móc wspominać swój skok jeszcze przez długi czas, pokazywać go znajomym – Twój skok jak i przygotowania do niego mogą zostać nagrane na wideo lub sfotografowane wedle woli.
Skoki spadochronowe to wspaniałe przeżycie, zwłaszcza dla osób lubiących ekstremalne przeżycia – wtedy z pewnością poczują deszczyk emocji.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended