| Wydział komunikacji Legionowo | Tanie latanie zagrożeniem dla Lotu?

Wydział komunikacji Legionowo

Tanie latanie zagrożeniem dla Lotu?

Tanie latanie zagrożeniem dla Lotu? W ostatnim czasie wizz air zdementował plotkę iż jest zainteresowany kupnem bądź udziałami w Locie. Wręcz przeciwnie podkreślił że chce być najpopularniejsza linią niskobudżetową. Obecnie jest bardzo znany w Europie wschodniej i środkowej. Coraz więcej tanich lotów oferuje z Modlina. Zapowiedział także nowe połączenia z portu lotniczego w Lublinie. Zarówno […]

Tanie latanie zagrożeniem dla Lotu?
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Tanie latanie zagrożeniem dla Lotu?

W ostatnim czasie wizz air zdementował plotkę iż jest zainteresowany kupnem bądź udziałami w Locie. Wręcz przeciwnie podkreślił że chce być najpopularniejsza linią niskobudżetową. Obecnie jest bardzo znany w Europie wschodniej i środkowej. Coraz więcej tanich lotów oferuje z Modlina. Zapowiedział także nowe połączenia z portu lotniczego w Lublinie. Zarówno Ryanair jak i wizz air z podwarszawskiego lotniska zapowiadał sporo nowych połączeń. Między innymi sprzedają mnóstwo biletów lotniczych do Rzymu. Przez to Lot musiał niestety zrezygnować z połączeń z włoską stolicą.

Wizz air już wkrótce rozpoczyna loty z Lublina. Nowe lotnisko będzie służyło tanim liniom lotniczym, gdyż należy do mniejszych portów regionalnych. Korzystanie z mniejszych lotnisk pozwala na obniżkę cen za bilety lotnicze. Wizz air już zapowiedział sprzedaż biletów lotniczych do Londynu i Oslo. Wizz air w tym roku znacznie otworzył się na Norwegię. Nowe połączenia to Oslo, Bergen i Stavanger.

Ryanair funkcjonuje jako najpopularniejsza tania linia lotnicza w Europie. Wciąż odpowiada na kontrę i niskie ceny wizz air. Irlandzki przewoźnik nie zawsze cieszy się dobra i przychylną opinią, jednak jest to jeden z nielicznych przewoźników o którym się wciąż mówi. Ryanair jest mistrzem autopromocji. Już dwukrotnie w tym roku w naszym kraju rozdawał za darmo bilety lotnicze osobom, które przebiorą się w jego barwy lub przyniosą baner z desygnacją do której Ryanair oferuje promocje.

Tanie linie lotnicze zapowiadają jeszcze większa ekspansję w Polsce. Ryanair otworzył sporo połączeń z portu lotniczego we Wrocławiu, i utworzył tam stolicę taniego latania. Z Wrocławia Ryanair zaproponował wiele ofert wakacyjnych jak tanie loty na Maltę czy do Wenecji. Ryanair ma także ofertę dla osób, które chcą uniknąć tłoków w czasie wakacji i z portu lotniczego w Krakowie a także z lotniska we Wrocławiu oferuje tanie loty od 58 złotych w różne miejsca jak Londyn, Oslo, Madryt, Trapanii. Wraz z zainteresowaniem podróżami i wczasami zagranicznymi od wielu lat rośnie zainteresowanie tanim lataniem.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended