| Bip Legionowo | To nie wina Korfu, że ma tak dobre wina!

Bip Legionowo

To nie wina Korfu, że ma tak dobre wina!

Korfu słynie z win. Każdy hotel posiada piwnicę z winami, gdzie są zachowane jedne z najlepszych win. Niektóre wina w hotelach na Korfu mogą być bardzo kosztowne, podczas gdy inne są dość przystępne. Na pewno znajdziesz szeroką gamę czerwonego, białego i różowego wina na wyspie. Jeśli masz wątpliwości, co jest najlepsze, można zwrócić się do […]

To nie wina Korfu, że ma tak dobre wina!
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Loty na Majorke (2)Korfu słynie z win. Każdy hotel posiada piwnicę z winami, gdzie są zachowane jedne z najlepszych win. Niektóre wina w hotelach na Korfu mogą być bardzo kosztowne, podczas gdy inne są dość przystępne. Na pewno znajdziesz szeroką gamę czerwonego, białego i różowego wina na wyspie. Jeśli masz wątpliwości, co jest najlepsze, można zwrócić się do personelu hotelu Korfu. Miejscowi zawsze wiedzą lepiej, tak samo jak przewodnik po Korfu ? salatkapogreckuwpodrozy.pl.

W lokalnych tawernach i restauracjach, a nawet w stołówce hotelu, zobaczysz mnóstwo dań serwowanych z piwem imbirowym. Napój ten został przywieziony do wyspy przez Brytyjczyków w drodze powrotnej w 1860 roku i został modny do dziś. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, to kuchnia Korfu może dostarczyć ci kilka doskonałych słodkich potraw. Niektóre z popularnych to Mandolato i Tiganites. Sezonowe owoce z lodami są również bardzo popularne. Syropy i marmolady wykonane na tej wyspiarskiej ziemi też mogą stać się Twoim faworytem. Smacznego!

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended