Motoricus Spółka Akcyjna
Motoricus nasze marki

Motoricus wraz z TVN Turbo przywracają blask kultowym samochodom
21maja
2012

W TVN Turbo pojawił się nowy program motoryzacyjny „Samochód Marzeń – kup i zrób”. Spełniane są w nim motoryzacyjne marzenia tych, którym przywrócenie świetności i blasku swojego wiekowego samochodu wydawało się bardzo odległe czy wręcz niemożliwe. Stare i wysłużone auta należące do klubu kultowych pojazdów z europejskich dróg poddawane są profesjonalnym, szczegółowym zabiegom serwisowym, by w efekcie odzyskać pełną sprawność techniczną i drugą młodość.

Nowy program prowadzony jest przez Adama Klimka, koordynatora sieci serwisów Motoricus.com,
a materiał kręcony jest w jednym z serwisów Motoricus.com przy ul. 1-go Maja 31 w Wołominie. Pierwszy odcinek pierwszej serii wyemitowany został 12 maja, a kolejne swoją premierę będą miały w soboty o godz. 12.40.   
Każdy odcinek można obejrzeć również w powtórkach: w niedziele o godz. 22:10, poniedziałki o godz. 23:00, czwartki o godz. 22:00 oraz piątki o godz. 7:10 oraz na stronie tvnplayer.pl.
Pierwszy odcinek programu można obejrzeć tutaj: http://tvnplayer.pl/programy-online/samochod-marzen-kup-i-zrob-odcinki,918/odcinek-1,S00E01,13070.html